BALTHASAR

Esimese virtaalse investeerimismängu lõpetamine toimus Raekoja platsi kõrval asuvas restoranis Balthasar. Mängu võis pidada edukaks, suuri probleeme ei ilmnenud ja pisivead sai mängu sees parandatud. Tegime teatavaks kolm parimat ja andsime neile auhinnad, autasime tulevikku ning vahetasime niisama mõtteid.

SAUNAÕHTU

Reedel, 5. septembril kogunesime Hannese suvilas Kaberneemes. Tegime kokkuvõtte lõppenud aktsiamängust, tutvustame uut investeerimiskeskkonda ja samuti on meenustasime n-ö vanu aegu meset mängides. Käisime saunas, chillisime ja grillisime. Igaüks võis kaasa võtta oma vorsti ja õlled või küpsise ja morsikannu... magamiskott või tekk lisaks.

KANUUMATK

14-15. august käisime klubiga Vana-Vigalas kanuumatkal. Mõnede jaoks oli tegemist esimese korraga, teised olid kanuudega seigelnud ka varem. 18 kilomeetrit osutus päris pikaks ja väsitavaks teekonnaks, kuid õnneks jõudsime kõik lõpuni. Kurnava kanuusafari järel oli meid õnneks ootamas saun, mis aitas väsinud liikmeid lõõgastada. Kokkuvõttes läks üritus igati korda.

MEGAZONE

9. juulil toimus klubi liikmete vahel lahing Megazone’s. Tegemist oli mõnusa meelelahutusliku koosviibimisega, milleks suvi just loodud ongi. Orienteerumine pimedas ja üsna keerulises labürindis võttis küll alguses aega, kuid õnneks saime kõik sellega hakkama. Ka laserrelvaga vastase tabamine hakkas lõpuks juba ilmet võtma. Samas poleks uskunud, et mäng nii läbi võtab ja värskendav dušš oli igati asjakohane.

MESE ÕHTU

4. aprillil toimus kohvikus Haldjas MESE-õhtu. Seekord oli kavas uut tüüpi Multi-Mese mängimine, mis lisas rohkesti uusi võimalusi ja strateegiaid. Kuna eelmine kord kippus nälg kallale, siis muretsesime ka toidu eest. Õhtust kujunes lõbus ja tasavägine heitlus, millest õppisime nii mõndagi.

MESE ÕHTU

2. mail toimus kohvikus Haldjas järjekordne Mese-õhtu algusega 18.30. Kavas oli seekord uuest tegevusvaldkonnast firma juhtimine, niisiis uus olukord ja ka strateegia kõigi jaoks. Olukord kujunes tasavägiseks, kuid kaardid lõi segamine majanduse vallutanud sotsialism, mis nõudis võrdsust ja esitas kapitalistile igasuguseid piiranguid. Lõppkokkuvõttes jällegi kordaläinud hariv üritus.