John Grisham „Partner“

Raamat algab inimrööviga. Ohver, kunagine prestiishika advokaadifirma partner, lavastas neli aastat tagasi oma surma ning kadus jäljetult. Kuus kuud hiljem kaob firma arvelt 90 miljonit dollarit. Algab tagaajamine, mida lõpuks kroonib edu. Kui see ikka on edu, sest ka Lanigan on taaskohtumiseks valmistunud. Kogu lugu on üles ehitatud niivõrd põnevalt, et lugedes püüdsin ära arvata igal järgmisel lehel toimuvat. Ja lõpp on eriti drastiline. Ma sain vihaseks selle peale! ...ei suutnud leppida.

Autor on tõenäoliselt Ameerika kuulsaim jurist, kuigi ta loobus juurapraksisest pärast esimese romaani „Firma“ erakordset edu. Kõigil tema romaanidel on juriidiline tagapõhi.

Raamatu väliskaanel on trükitud: Tema kohtudraamasid on trükitud mitmeid miljoneid ja peaaegu kõigi nende põhjal on tehtud filmid. „Partnerit“ tahaks kindlasti filmina näha.

Märten

Kaur Kender – „Check out“.

Kõik, kes Te olete aastaid asjatult oodanud... «Iseseisvuspäeva» Kender on lõpuks tagasi. Pikem. Kõvem. Ümberlõikamata. Ja hullem kui kunagi varem. Nii ütleb raamatu tutvustus internetipoes. loe lähemalt