Kes meist ei oleks kuulnud küsimust : “Mida sa teeksid, kui sul oleks üks miljon?” Lapsepõlves mõtles igaüks meist nendele asjadele, mida kõike selle raha eest oleks saanud osta – auto, maja, uus jalgratas, suur värviteleviisor jnejne….
Sarnases situatsioonis oli ka 17-aastane Hanz, kes oli just loteriiga võitnud 900 tuhat krooni. Noormehe silme eest käisid läbi kõik need tuttavad rahakulutamise mõtted… Samas valdas noormeest väike kahtluseuss, sest niimoodi kulutades saaks raha peagi ju otsa, aga head elu tahaks kauemaksi.
Keerulistes majandusraamatutes tuhnimine igatahes Hanzule eriti meeltmööda ei olnud. Kõik see keeruline sõnavara, mõisted, valemid ja tabelid. „Kuidagi lihtsamini peaks leidma oma probleemile lahenduse??“ käis Hanzu peast läbi ja ta otsis kaua ja pingsalt lahendust.
Järjekordsel unetul ööl, kui Hanz voodis lebas, kuulis ta äkki sosinat, mis kord väljemaks ja siis tasasemaks jäi. Ja korraga sai talle sõnum selgeks, ta eristas selgelt sõna BGC...BGC…Jah, majandusklubi, mis ühendab endas teadmistejanu ja seda lõbusal viisil….ja sellest saigi alguse Business Gaming Club (BGC)
BGC – Desire to know....